facebook

Płatności

Płatności przelewem za szkolenia Zumba

Płatność przelewem za szkolenie Zumba Fitness.
Proszę o uważne zapoznanie się i zastosowanie do treści.

WAŻNE: W pierwszej kolejności należy napisać email z zapytaniem o wolne miejsca na izabela.kin@zumbamail.com (Proszę o potwierdzenie wolnych miejsce na szkolenie [typ], [miasto] i [data] oraz podanie swojego imienia i nazwiska w treści emaila). W momencie otrzymania pozytywnej odpowiedzi można postępować dalej. Wszystkie zgłoszenia, które nie otrzymały potwierdzenia, w przypadku braku miejsc zostaną transferowane na inne szkolenie (wiąże się to z dodatkową opłatą).

Ceny szkolenia podane są na stronie internetowej www.zumbapolska.pl lub www.zumba.com w zależności od dnia wykonywania płatności (liczy się data na potwierdzeniu przelewu). Płatność należy wykonać w dolarach - proszę poinformować swój bank o takiej konieczności, który już odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg odpowiedniego kursu. Koszty przelewu pokrywa nadawca. 

Proszę pobierz dokument w zależności od rodzaju szkolenia, na które chcesz się zapisać:

1. W pierwszej kolejności należy dokonać przelewu. Dane docelowe przelewu znajdziesz w w pobranym dokumencie (w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko uczestnika szkolenia oraz rodzaj szkolenia, jego datę i miejsce). 

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy głównie w przelewach europejskich (używany też w krajach Środkowo-wschodnich i na Karaibach, ale nie w USA). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku. 


2. Następnie należy przeskanować i przesłać do mnie na e-mail wypełniony dokument wraz z potwierdzeniem dokonania przelewu (w jednym emailu proszę). Należy zrobić to w przeciągu max 3 dni od potwierdzenia wolnych miejsc. Proszę pamiętać by pisać czytelnie - nie używając polskich znaków - najlepiej drukowanymi literami.

Uwaga w formularzu do wypełnienia (pobranym powyżej), w sekcji dotyczącej wire transfer information

  • wpisuje się informacje o koncie bankowym, z którego zostanie wykonany przelew

  • Name on the account - oznacz nazwę właściciela konta (imię i nazwisko lub nazwa firmy)

  • można pominąć pole z pytaniem o transaction ID.

Jeśli dzień końca promocyjnej ceny za szkolenie przypada w weekend, proszę upewnić się, by przelew był wykonany odpowiednio wcześniej, gdyż niektóre banki realizują płatności jedynie w dni robocze. Sugeruje się, aby przelew został wykonany najpóźniej w piątek (w przypadku, gdy okres promocyjny wygasa w niedziele).  Za datę wykonania przelewu zostanie uznana data na potwierdzeniu płatności.

Jeśli formularz zostanie wysłany bez dokonania przelewu, rejestracja będzie unieważniona. Jeśli przelew i formularz zostaną dostarczone po wyprzedaniu wszystkich miejsc (po upływie 3 dni), nie będzie możliwości uczestniczenia w szkoleniu (środki zostaną zrefundowane lub przeniesione na inne szkolenie).

Prosimy o nie przekazywanie kopii przesłanych instrukcji i formularza, nawet jeśli ktoś ze znajomych chciałby zapisać się na szkolenie i zapłacić przelewem, gdyż każdy uczestnik musi skontaktować się odrębnie, aby uzyskać potwierdzenie wolnych miejsc. 
Również nie jesteśmy w stanie dokonywać przedwczesnej rezerwacji dopóki nie otrzymamy formularza i potwierdzenia wpłaty. Dopiero po dokonaniu procedury Twoje uczestnictwo zostanie potwierdzone.
W razie dalszych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt: izabela.kin@zumbamail.com

Proszę również o przesłanie dokładnych danych personalnych w tym samym mailu, w którym odesłane jest potwierdzenie przelewu i formularz:
Imię i nazwisko
Adres (ulica, kod pocztowy, województwo i miasto)
Nr tel.
E-mail